Browse Month: Říjen 2024

KBN 126: Negativní klíčová slova konečně v Performance Max! (23. 10. 2024)


PPC novinky 23. října 2024

Chceš podpořit vznik PPC Podcastu a získat přístup k článkům, které se do podcastu nedostaly

A mám pro vás ještě aktuální doplnění k této epizodě, za které děkuji Víťovi Vyvlečkovi!
Pokud ještě nemáte možnost přidávat do P-maxek negativní klíčová slova, nejjednodušší cesta je vytvořit si seznam vylučujících KW a poslat ho podpoře přes tento formulář:

Pak už stačí jen seznam průběžně doplňovat.

43. Jak na efektivní videokampaně (i bez) milionových rozpočtů s Lucií Mifkovou


Popularita videa stále roste a většina trend reportů se shoduje v tom, že video je budoucnost. Platí to ale i pro výkonnostní marketing? Hostem další epizody podcastu byla Lucka Mifková, Head of Media v agentuře Pickerly.

Může být video opravdu výkonnostní formát? Jak vyhodnocovat jeho brandové přínosy i v případě, že nejsem inzerent s milionovými rozpočty? A je pro mě v takovém případě vůbec vhodné video používat? Probrali jsme typy kampaní, ABCD framework pro tvorbu videa, white-listované funkce v Google Ads a spoustu dalšího, ale hlavně jsme odhalili několik velice konkrétních tipů, které můžete využít i ve svých kampaních ještě dnes.

Lucku můžete sledovat zde: